Biz Kimiz ?

OTOKARNE , profesyonel test ekipmanları ve uzaman kadrosu ile tüm motorlu kara taşıtlarının (motosiklet,otomotiv, ticari araç,kamyonet) alım-satım öncesi ekspertiz hizmeti veren , araçlar üzerinde arıza ve hasar tespiti yaparak bu tesbitleri profesyonel bir şekilde raporlayarak müşterilerinin bilgisine sunan, Türkiye’nin en teknolojik ekspertiz merkezlerinden biridir.
1996 yılından beri elektronik ve yazılım alt yapısı ile otomotiv ve ekspertiz sektörünün gelişmesi için birçok hizmetler veren firma , bu alanda kara taşıtlarının test ve analizlerinde yerli birçok kurumlar ile tecrubelerini paylaşmıştır.  Kazanılan bu tecrubeleri 2010 yılında bayilik alt yapısına taşıyan OTOKARNE, ototest ve ekspertiz sektörünün lideri konumundadır. Türkiye’nin birçok yerinde  hizmet veren bayilerini , altyapı ve teknik tecrubesi ile destekleyen firmamız ekspertiz sektörüne yeni bir vizyon kazandırmıştır.

Bayilerimiz  sertifikalı ve eğitimli uzman teknik kadrolar ile hizmet vermektedir. Şubelerimizde TSE-HYB hizmet yeterlilik belgeleri ve CE, ISO standartları bunmaktadır. Türkiye’nin lider ototest makinesi üreticisi olan HEBY marka cihazlar kullanılmaktadır. 100’ü aşkın kurum ve firmada kullanılan cihazlar tüm yeterliliklere sahiptir. Bu ototest cihazları ile üniversitede %100 yerli yazılımlarla otomotiv bölümlerinde eğitimler verilmekte, bu sayede arızala ve tehşisler daha anlaşılır ve doğru olmaktadır. Yerli sermaye ile üretilmiş cihazlar ile hizmet veren şubelerimizde personeller OTOKARNE AKADEMİ den aldıkları eğitim ve sertifikalar ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Türkiyenin neredeyde tüm şehirlerinde hizmet veren bayi alt yapımızla ototest ve ekspertiz sektöründe hızla büyüyen firmamız OTOKARNE A.Ş. ,dünya standarlarına uygun araç test ve muayene konusunda en iyi hizmeti Türkiyenin her yerinde vermeyi kendine hedef olarak koymuştur.
Şubelerimizde güvenilir , tarafsız , uzman kadro başlıkları altında kimsenin etkisinde kalmadan siz müşterilerimize hizmet veren OTOKARNE , “Risk Almadan Satın Al” sloganı ile güven içinde araç alım-satımlarında tercih noktanızdır.

OTOKARNE    “Risk Almadan Satın Al”.

Nöbetçi Noter Randevu Al