Erzurum Oto Ekspertiz

2.8
(6)

Erzurum Oto Ekspertiz, potansiyel ikinci el alıcısı olunan araçlarda oto ekspertiz işlemlerinin uygulanması araç alım satım işlemleri için gereklidir. Bir şey olmaz diyerek alacağınız aracınız sizlere kısa vadede sorun yaratabileceği gibi uzun vadede de sorun yaratabilmektedir. Bu tarz sorunlarla veya maddi bir kayıp mağduriyet ile karşılaşılmaması için araçlara oto ekspertiz raporu hazırlattırılması iyi bir seçenek olarak konulmaktadır. İleride yaşayabileceğiniz problemleri bir nevi öngörerek sizlere alım satımda daha az endişeli bir ortam sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

OTO EKSPERTİZ İŞLEMLERİ NELERDİR ?

Oto ekspertizde asıl amaç alanında uzmanlaşmış oto ekspertiz ustaları tarafından potansiyel alıcısı olmayı düşündüğünüz ikinci el aracınızın adeta bir mercek altına alınarak var olan sorunları veya ne gibi aksaklıkları olabileceği konusunda belirli testlere tabii tutularak incelenmesidir. Farklı bir yaklaşım açısı ile sizlere verilen araç bilgilerinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik olup olmadığının görülmesine yardımcı olabilmektedir. Oto ekspertiz işlemleri motor testleri ile başlanmaktadır. Bu testler sonucunda aracınızda varsa var olan sorunları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Motorun işleyiş biçiminden parçasında değişim olup olmadığına dair bilgi edinebilmek bu testler sayesinde kolaylaşmaktadır.

Hasar geçmişini de öğrenebileceğiniz bu testin aynı zamanda potansiyel alıcısı olmayı düşündüğünüz ikinci el aracınızda boya veya değişen olup olmadığına dair fikir sahibi olabilmenize de katkısı bulunmaktadır. Ardından alanında uzman ustalar tarafından araç bir takım daha testlere tabii tutularak bir rapor hazırlanmaktadır. Firmamız bu raporu dijital bir ortamda kusursuz olarak hazırlayabilmektedir.

Potansiyel alıcısı olduğunuz ikinci el aracınızın özelliklerine bakılarak ne tarzda bir oto ekspertiz işlemi paketi seçmek istediğinize karar verebilir, araç hakkında bilgi sahibi olduktan sonra alım satım işlemlerinizi ne yönde ilerletmek istediğinize karar vererek araç alım satım sürecinizi şekillendirmeniz mümkün olmaktadır.

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 2.8 / 5. Oy sayısı: 6

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al