Tuşba Computest

5
(1)

Tuşba Computest, ikinci el araç alım satım işlemleri sıfır araç alımı satımı işlerine göre risk taşıma faktörü daha yüksek olan bir alım satım piyasa seçeneği olmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri ile bu işlemlerin yaratabileceği sorun faktörleri ortadan kaldırılabilmektedir. Bu işlemler sayesinde araç hakkında bilgi sahibi olunarak alım satım işlemlerinin daha kesin ve net bir hale getirilmesine yardımcı olabilmektedir. Güven ve daha minimum seviyede endişe ile işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Oto Ekspertiz İşlemleri

Potansiyel alıcısı olduğunuz ikinci el araçlarınız için hazırlattırabileceğiniz oto ekspertiz raporları sayesinde araç hakkında daha net bilgi birikimine sahip olabilir ve bu yönde şekillendirebileceğiniz bir alım satım işlemleri süreci içerisinde bulunma hakkına sahip olabilirsiniz. Araç alım satımları esnasında gözden kaçabilecek veya teknik detay olarak bilginizin yeterli olmayacağı durumlarda en yakın oto ekspertiz firması aracılığı ile araç hakkında bilgi içeren bir rapor hazırlattırabilirsiniz.

Tuşba Computest, her ikinci el araç piyasasından araç alma potansiyelinde olan müşteri indirim konusunda yardım almak isteyebilmektedir. Araçlar üzerinde bilgi sahibi olmak ikinci el araç alım satımında bilginizi de göz önünde tutarak alışverişinizin esnasında gerektiğinde indirim isteyebilecek konuma gelmeniz konusunda sizlere hizmet verebilmektedir. Araç hakkında her zaman endişelerin var olması doğaldır ve bunun önüne bir noktaya kadar oto ekspertiz raporları sayesinde geçilebilmektedir.

Oto ekspertiz işlemleri aracın ömrünün veya sizlere çıkartabileceği sorunların ortaya çıkarılması üzerine kurulmuş bir sistemdir. Arabanın ana ilerleyiş aksamlarında motorunda veya şanzımanında varsa var olan sorunların ortaya çıkartılarak ikinci el araç alım satımlarında müşteriye destek bir hizmet olmaktadır.

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 1

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al