Tuşba Ekspertiz

5
(1)

Tuşba Ekspertiz, ikinci el araçlar için oto ekspertiz raporu hazırlattırmanız yapılması gereken araç alımı öncesi için gerekli bir işlemdir. İkinci el araç piyasasının içerisinde sizlerin kendi seçeneklerinize ve bütçenize uygun olarak bulacağınız araçlar içerisinden eleme yapmanızı veyahut pazarlık yapmanızı kolaylaştıracak oto ekspertiz raporu endişelerinizi ve şüphelerinizi minimum düzeyde tutmanıza yarayarak bu sayede araç alım satımlarınızın kolaylaşmasına olanak sağlar ve maddi zarara uğrama, kandırılma durumlarının önüne geçer.

FİRMAMIZ HAKKINDA

Potansiyel alıcısı olduğunuz ikinci el araçlarınız için hazırlatacağınız oto ekspertiz raporu aracın belirli testlere tabii tutulması sonucunda hazır hale gelip hizmetinize sunulmaktadır. Firmamız bu sektörün 20 yıldır içerisinde bulunarak sizlerin güveninizi kazanmak adına alanında uzman ekip ve teknik ekipmanları ile sizlere hizmet etmekte ve şüphenizin olduğu konular için sizlere yardımcı olmaktadır. Aracın motor aksamından teknik sıkıntılarından ve daha birçok ekstra var olan sizlere sıkıntı yaratma olasılığı olan parçalar için tabii tutulduğu testlere uygun olarak bir rapor hazırlanmaktadır. Ekspertiz raporlarınız profesyonelce belirli sistemler üzerinden titizlik ile hazırlanmaktadır.

Tuşba Ekspertiz, ekspertiz kelimesinin köklerine inildiğinde de görülebileceği üzere bir konuda uzmanlaşmış olmak, o işin eksperi olmaktan gelmektedir. Oto ekspertiz yaptıracağınız firmaların da bu yönde uzmanlaşmış profesyonelleşmiş olması gerekmektedir. İkinci el araç piyasası içerisinde herhangi bir maddi mağduriyet yaşanmaması adına araç alımında satımında bir diğer deyişle alışveriş esnasında endişe ve şüphe içerebilecek durumların kaldırılması için hazırlatılması gereken oto ekspertiz raporu profesyonel kişiler firmalar tarafından hazırlanılmalıdır.

İkinci el araç piyasasında var olan ve çoğunlukla can sıkıcı sonuçlara sebep olabilen araçlar üzerinden yapılan dolandırıcılığın önüne geçilmesi için şiddetle tavsiye edilen oto ekspertiz raporu ile sizlerde araçlarınızda var olabilecek sıkıntıların önüne geçebilirsiniz. Bu sayede alım satımda seçeceğiniz yönde ilerlemeniz daha kolaylaşacaktır. Oto ekspertiz raporları sayesinde çoğu zaman korkutucu gelebilen araç alım satım işlemleriniz her zamankinden daha kolay ve güvenilir gerçekleşebilir.

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 1

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al