Tuşba Oto Computest

5
(1)

Tuşba Oto Computest ikinci el araç alım satım işlemlerinde dolandırıcılığa veya para mağduriyeti gibi bir çok kötü olaylara sebep olabilecek potansiyeldeki bir piyasa için genellikle potansiyel ikinci el araç alıcılarının tercihi olan, olmuyorsa dahi olması şiddetle  tavsiye edilen oto ekspertiz raporu hazırlattırılmaktadır. Bu sayede araç alım satımları esnasında en düşün endişe ve şüphenin yer aldığı araç alım satım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Computest adı verilen yani araçlara oto ekspertiz işlemlerinin hazırlatılması olayında araçlar çok düzeyde işlemlerden geçerek sizlere rapor olarak sunulmaktadır. Bu raporların hazırlatılması sürecinde firmamızın kullanımında olan yazılım sayesinde aracınızın öğrenmek istediğiniz bilgileri eksiksiz olarak bütün olarak hazırlanılmakta ve hiçbir şüpheye yer bırakmayacak şekilde sizlere hizmet vermektedir. Tuşba Oto Computest firmamız hizmetinizde 20 yılı aşkın süredir bulunarak sizlere verdiği hizmetten olumlu dönüt almaktadır.

Oto Ekspertiz İşlemleri

Oto ekspertiz işlemleri sizlerin seçeceğiniz fiyat performans açısından uygun olarak hazırlattırılmış olan paketlere göre gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin en basit ve hepsinde bulunan işlemlerini sayacak olursak, motor vibrasyon ve gürültü kontrolü ile başlanabilir bir liste sunmamız mümkündür. Şanzıman ve vites geçişi kontrolü de eklenmektedir. Bu işlemler sonrasında motorunuzda varsa var olan sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz ve bu sayede ikinci el araç alım satım işlemlerinizin ne yönde şekillenmesi istediğine karar vererek araç alımlarınızda daha bilgili olmanız mümkün olabilir.

Oto ekspertiz işlemlerinin ardından araç hakkında hazırlanmış raporunuza göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Araç hakkında sahip olmak istediğiniz bilginin miktarı ve içeriğini kendinize en uygun şekilde seçerek bilgilenebilirsiniz. Bu işlemler sayesinde endişesiz ve güven içerisinde ikinci el araç alımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 1

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al