Tuşba Profesyonel Computest

4
(1)

Tuşba Profesyonel Computest, ikinci el araç alım satım işlemleri öncesinde araç hakkında bilgi sahibi olunması adına hazırlattırılan oto ekspertiz raporları sayesinde potansiyel olarak alıcısı olduğunuz ikinci el aracınızın varsa var olan sorunları veya sadece araç işleyişi hakkında genel bilgilere sahip olunabilmesi adına sizlere bilgi verme konusunda hizmet sunmaktadır.

OTO EKSPERTİZ İŞLEMLERİ

Oto ekspertiz işlemleri esnasında araç belirli testlere tabii tutularak geçirdiği işlemler sonucunda araç hakkında sizlere gerekli ve en temel bilgileri sağlayabilir bu işlemler sonucunda potansiyel olarak alıcısı olduğunuz ikinci el araç alışverişinizi ne yönde sağlayabileceğinize karar verebilirsiniz. İkinci el araç alım satım işlemlerinin en önemli yardımcısı olarak da görebileceğiniz oto ekspertiz işlemleri sayesinde endişelerinizi ve korkularınızı gidermeniz mümkündür.

Oto ekspertiz raporları araç hakkında bilgi sahibi olarak endişesizce alım satım işlemlerini tamamlamanızı sağlamaktadır. Oto ekspertiz işlemleri tamamen ikinci el araç alım satımlarına yön verebilmek amacıyla hazırlanan raporlardır. Bilgisel olarak verilen araç bilgilerine ulaşabilir eğer sizlere denilmemiş parça değişimi veya bölgesel boya işlemi varsa bu konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bütün bu bilgilere sahip olmanın başka bir avantajı olarak araç alım satımlarında fiyatta indirim isteyebilirsiniz. Oto ekspertiz işlemlerinde işlemler belirli bir düzen vardır ve yapılan işlemler sonrası oto ekspertiz raporu firma tarafından hazırlanır ve müşteriye sunulur. Oto ekspertiz raporunuzu teslim aldıktan sonra potansiyel olarak alıcısı olduğunuz ikinci el araç ile ne yapmak istediğinize karar vererek kararınız doğrultusunda işlemlerinizi şekillendirip tamamlamanız mümkün olmaktadır.

 

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 4 / 5. Oy sayısı: 1

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al