Tuşba Yetkili Oto Ekspertiz

5
(1)

Tuşba Yetkili Oto Ekspertiz, hazırlattırılması şiddetle tavsiye edilen oto ekspertiz raporları alım satım işlemlerinde çok kolaylık sağlamaktadır. İşlem sürecinde potansiyel alıcısı olduğunuz ikinci el araçlarınız belirli testlere tabii tutulmaktadır. Bu testler ikinci el araçta varsa var olan sıkıntılar hakkında bilgi sahibi olabilmeyi ve alışveriş sürecini buna uygun bir şekilde ilerletebilmeyi sağlamaktadır. Bütün işlemler sonucunda potansiyel alıcısı olduğunuz ikinci el araç hakkında bilgi alınabilir ve bunlardan kesin olarak bilgi edebilmeniz mümkün olmaktadır.

OTO EKSPERTİZ RAPOR SÜRECİ

Oto ekspertiz raporu tabii tutulan testler sonrasında sistemimizin en yeni oto ekspertiz yazılımı ile raporlarınız güvenle ve eksiksiz olarak hazırlanabilmektedir. Tabii tutulduğu testler içerisinde motorun gücünün ölçülebildiği, egzoz denetimlerinin yapılabildiği testler de yer almaktadır. Bu testlerle aracınızın motorunda varsa var olan sorunlar hakkında veyahut değişen parçası egzozunda varsa var olan sorun hakkında raporlanabilir bilgilere erişim sağlanmaktadır. Potansiyel ikinci el araç alıcıları da sahip oldukları bu bilgiler ile araçlarının alım satım sürecinin işleyişini kontrol edebilme hakkına sahip olmaktadır.

Tuşba Yetkili Oto Ekspertiz, potansiyel alıcısı olunan ikinci el araçlara oto ekspertiz raporu hazırlatılması sürecinde araç üstünde yapılan işlemler ile bilgilenebilirsiniz. Firmamız alanında yılların da verdiği tecrübe sonucu olarak işlemlerinizi çok kolay ve hızlı olarak halledebilmekte ve sorun yaşanmadan çözülebilmesine olanak sağlayarak hizmet edebilmektedir. Oto ekspertiz raporu alım satım işlemlerinin hızlandırılmasına olanak vermektedir ve bu ilerlemeyi hızla ve güvenle halletmektedir.

İkinci el araç piyasasında pazarlık yapılabilmesi adına da müşteri daha farklı deyişle potansiyel ikinci el araç alıcısının araç hakkında bilgi sahibi olarak konuşabilmesini ve pazarlık yapabileceği bir konuma getirebilmesine olana sağlayan oto ekspertiz raporu hazırlattırılması çok önemli bir detay olan araç raporudur.

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 1

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al