Van Araç Ekspertiz

5
(2)

Van Araç Ekspertiz, ikinci el araçlarınız için gereken ekspertiz raporunu en kısa sürede güvenilir şekilde sizlere firmamız ile iletmekteyiz. Ekspertiz, ikinci el araç alım satımında ekspertizin neden önemli olduğu sorusuna cevap vermek istersek, teknik cihazlarla ve ekipmanlarla araçlarınızın detaylı olarak incelenip size rapor halinde sunulması işlemlerini kapsamaktadır. Bu işlemin güvenilir olması ve aracınız hakkında detaylı bilgi vermesi son derece önem arz etmektedir.

Araç Ekspertiz Raporu İçeriği

Araçta meydana gelen daha önceki tüm araç problemleri, motorun ömrü hakkında detaylı bilgiler ekspertiz raporunda yer almaktadır. Van Araç Ekspertiz ile sizlere güvenilir ve erişilmesi kolay bir şekilde bu konular hakkında bilgi sağlamaktayız. Aracın motorundaki sorunlarının yanında arabanın motor harici iç parçalarının da kontrolü ekspertiz firmamız tarafından yapılıp şahsınıza bilgilendirme için raporda yazılmaktadır. Kaporta, bagaj ve benzeri araba parçaları da ekspertiz raporu içerisinde yazılan belirtilip bilgilendirildiğiniz konular içinde yer almaktadır. İkinci el araçların ekspertiz raporunda kilometresi hakkında da net bilgi sahibi olabilmektesiniz.

İkinci El Araç Satın Alımı

Piyasa üzerinde görüp emin olamayacağınız ya da hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceğiniz ikinci el araçların her türlü bilgisine kolay erişim için firmamıza ulaşabilirsiniz. Araç alımlarınızda zarar etmemek için ve araç ya da araçlar hakkında detaylı bir ekspertiz raporuna sahip olmak için güvenilir ekspertiz firmalarından raporu istemelisiniz. İkinci el araç alımında piyasada sadece motora bakmak yeterli değildir. Aracın tüm aksamlarının elden geçirilip kontrol edilmesi buna uygun rapor hazırlanması gerekmektedir. Aksi takdirde araç alımınızda ciddi bir zarar elde etme olasılığınız yüksektir. Van Araç Ekspertiz ile araç hakkında bilgi sahibi olarak o şekilde alım yapmanızı sağlamaktayız.

Motor gücü ölçümü, değişen parça olup olmadığı arabanın resmi kayıtlarında hazırda var olan ya da belirtilmemiş olan kısımlar hakkında detaylı bir ekspertiz raporu ikinci el araç alımınızda sizlere çok büyük fayda sağlayacaktır. Ekspertiz firmamızın sizlere sunacağı rapor sayesinde satın alımdaki araç hakkındaki endişeleriniz minimum seviyeye inerek araç hakkında bilgi sahibi olarak alım yapabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 2

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al