Van Computest

5
(2)

Van Computest, ikinci el araç alım satımları için sıklıkla tercih edilen oto ekspertiz raporlarının en uygun fiyata en uygun firmalardan yaptırılması için birçok kriteri bulundurarak içerisinden seçilmesi ve yaptırılması gerekmektedir. Computest adını verdiğimiz süreci şu şekilde açıklamaya çalışabiliriz: ikinci el araç satın alımında bulunmayan isteyen potansiyel alıcıların araç hakkında bilgili rapora sahip olmasıdır. Alıcısı olmayı düşündüğünüz araçlarda herhangi bir dolandırıcılık riski ile karşılaşmamak adına oto ekspertiz raporu çıkarttırmanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

VAN COMPUTEST

İkinci el araç alım satım işlemlerinden önce mağdur olmamak için yaptırılması çoğunlukla tavsiye edilen oto ekspertiz işlemlerinin sonucunda ikinci el aracınızda varsa var olan sıkıntılar hakkında bilgi alarak ikinci el araç alım satımınızı yönlendirerek endişenizi minimum düzeyde tutabilirsiniz. Oto ekspertiz raporları hazırlanırken geçtikleri belirli testler ile aracınızda varsa var olan temel sıkıntılar hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz. Bu açıdan önem taşıyan oto ekspertiz işlemlerindeki testlerin güvenilir firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu konuda firmamız sahip olduğu uzman kadrosu uygun fiyatları ile sizlere 20 yıldır bu sektör içerisinde hizmet vermektedir.

Firmamızın 10 ilde de bulunan şubeleri yardımı ile bizlerle iletişime geçerek sizler için en uygun paketin belirlenmesinin ardından işlemlere başlamaktayız. Oto ekspertiz firmalarını seçerken dikkat etmenizin tavsiye edildiği kriterlerden birisi de işlemler için kullanılmakta olan cihazların ne kadar kaliteli olduğudur. Firmamız sizlere en uygun ve yeterli düzeydeki hizmeti verebilmek adına oldukça kalite standardı yüksek cihazlarıyla hizmet sunmaktadır.

Van Computest, oto ekspertiz raporlarının işlemlerinde öncelikle aracın motoru testlere tabii tutulmaktadır.  Burada motor gücü ölçülmektedir. Motorda var olan bir arıza, problem veyahut sıkıntı varsa burada çözümlenerek rapora dökülmektedir. Sadece motorda var olan sıkıntılara bakmak araçlar için yeterli olmamaktadır. İkinci el aracınız hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek adına çeşitli başka testlerden de geçirilmektedir.

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 2

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al