Van Ekspertiz Fiyatları

5
(2)

Van Ekspertiz Fiyatları, oto ekspertiz raporları araç alım satımında büyük yere sahiptir. Almayı düşündüğünüz ikinci el araç hakkında bilgi sahibi olmak duyduğunuz endişeleri minimuma indirmede büyük yardım sağlamaktadır. Firma seçerken aranan özelliklerde güvenilirliği, sahip olduğu kadronun bilgisi ve yeterliliği ve aynı zamanda fiyat performans olarak uygun olması bulunmaktadır. Firmamız size aranan özelliklerin hepsini en makul ve yeterli düzeyde sunmaktadır.

Oto ekspertiz raporlarının hazırlanması belirti testler ve kontrolleri gerektirmektedir. İkinci el aracın siz alım satım yapmadan önce incelenmesi ve belirli testlerden geçirilerek tüm araç parçalarında varsa var olan sıkıntıların raporlanması ile oto ekspertiz raporu oluşturulmuş olmaktadır.  Peki oto ekspertiz raporu hazırlanmasında olay nasıl ilerlemektedir ? Aracın markası, aracın modeli, ne zaman üretildiği hakkında bilgiler zaten araç satıcısı tarafından da bilginize sunulmaktadır. Bunlar haricinde hasar kaydı olup olmadığını belirtmediyse oto ekspertiz raporundan görebilirsiniz.

TEST SÜRECİ

Maddi olarak hasara uğramamak, dolandırılmamak için dikkat edilmesi gereken detayları size sunan oto ekspertiz raporlarının hazırlanma sürecinde belirli testler yapılmaktadır. Bu testler içerisinde dinamometre testini sayabiliriz. Bu testin amacı aracınızın motorunun ürettiği gücü ve dağılımıdır. Aracınıza bu ve benzeri testler uygulayarak bir sorun varsa ortaya çıkarılmakta ve oto ekspertiz raporunda uzman kadromuz tarafından belirtilmektedir.

Aracın motorunun kontrol edilip çalışmasında ilerleyişinde bir sorun olup olmadığı belirlenmektedir. Sizlere hazırladığımız oto ekspertiz raporlarında bütün detayları bularak ikinci el araç alımınızdaki endişelerinizi minimum düzeyde tutabilirsiniz. Firmamız size gereken hizmeti güvenilir olarak sunacaktır.

Yazımızı beğendiniz mi?

Puan vermek için yıldızlardan birine tıklayabilirsiniz.

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 2

Henüz puan verilmemiş. İlk puan veren sen ol!

Nöbetçi Noter Randevu Al